SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Beagle (zagarë)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
ID e produktit :
198190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kam nje qene tw races zagar, 3 ngjyresh eshte jashte zakonisht i bukur, mosha 5 muaj e 1 jave, te gjitha vaksinat e perfunduara, posedon leter identifikimi, eshte shume energjik dhe i dashur me njerez, femije dhe te gjitha kafshet.Vetem njerez serioz i marrim ne konsiterate.Per me shume informata kontaktoni ne 044174115 ose 049458515.Iu falemnderit paraprakisht!Na gjeni edhe ne viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
F
Prishtinë
049458515
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »