SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mobiljet
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
ID e produktit :
198202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes:
1 kauç
2 fotele
1 tabure

Të gjitha janë në gjendje të mirë.
+383 44 195 857
+383 49 195 857
(+Viber dhe Whatsapp).

Vendndodhja: Prizren

Çmimi: 150€
Informata rreth publikuesit
Positive
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »