SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet hardtail mtb 26"
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '18
ID e produktit :
198232
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bicikleta e prodhuar në Bullgari , e mbajtur mirë (gati 1 vit pērdorim) , amortizeri perpara 'SR Suntour' 110mm i sapo servisuar.-Trupi (rami) është alumin-Ka frena mekanik me disk para dhe mbrapa (disqet janë 160mm) gjithashtu mund ti vendosen frena pa disk-Pjesët : Shimano-Ndërruesi i shpejtësive mbrapa - Shimano Altus (7-8 shpejtësi)-Ndërruesi i shpejtesive përpara - Shimano Turney SIS (3 shpejtësi)-Fellnet janë alumin me dy mure të brendshme (double wall) për fortësi shtesë-Gomat : Kenda 26×2.10Pesha totale - 14kg

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
Pristina
+38344525951
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »