SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ngrohje qendrore Shitje & Instalim & Servisim
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '18
ID e produktit :
198234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Termo System me bazë në Prishtinë, te xhamia e llapit, ben shitjen e materialit te ngrohjes qendrore, poashtu edhe instalimin e sistemit te ngrohjes qendrore.

Kompania jonë vepron në tërë Kosovën.
Për të marrë oferta na kontaktoni në numrat e telefonit apo email.

044 447 885 Viber
049 273 117 whatsApp
hakidemiri94@gmail,com
Informata rreth publikuesit
Haki
Prishtinë
044 447 885 / 049 273 117
Në Prishtinë dhe tërë Kosovën [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »