SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Dekore dhe varse nga Kristali
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '18
ID e produktit :
198348
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
OFERT SPECIALE | DHURATA E PAHARRUESHME Paketimi i kristalit i porositur special për kriatale që të dalë dhurat e paharrueshme, Vetëm na dërgoni fotografinë ose shënimin ,
Foto punohet sipas dëshirës në mënyrë profesonale,
Foto punohet në mesin e kristalit dhe është e përjetshme,
Arrijtja e porosisë për 24-48 orë në gjdo lokacion📍 Për gjdo informacion më shumë na kontakoni në numrin e telefonit +38349337006...
Informata rreth publikuesit
Mehmet
Pejë
38649337006
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »