SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Turbo Slim (çaji per Dobsimi)
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '18
ID e produktit :
198364
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Turbo Slim OrganicOfertë Promovuese⤵️ Çaji i Dobësimit që nga kohrat e lashta është përdorur si një përzirje bimësh për tretje dhe largim yndyrërash dhe përshpejtimin e metabolizmit.Çaji Dobësimit Turbo Slim Organic është përzirje tërsisht bimore dhe natyrale.Dobitë e mundshme:-Dobëson me shpejtësi,-Stabilizon tensionin e gjakut(hipertensionin),-Bën largimin e gazrave nga zorrët,-Largon rreziku e hemorroideve,-Preferohet për personat që ushqehen me ushqime të shpejta,-Ndihmon shumë te ata që vuaj nga kapsllëku,-Mbron trupin nga pranimi i acideve,-Largon toksinat që shkatërrojnë fryerjen e stomakut,-Liron ajrin nga stomaku.PËRDORIMI:Dy deri tre herë në ditë 15min para buke- Një lugë e mesme Turbo Slim në një gotë jogurt 100ml, përzihet 2-3min dhe konsumohet.PËRMBAJTJA:Sinamek, Anason,Trëndafil i egër,Kopra e egër,Hithra,Gjethe Mente,Bishtamith,Gjethe Funde,Kamomil,Rozmarinë,Lulequmshtores.VËREJTJE:Nuk preferohet për shtatëzënat, gjidhënëset dhe të sëmurët me kolit.Mbi moshën +19, pas 3 jave përdorimi pauzohet 5 ditë.contact +383 43 74 9999 Viber to whatsapp

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ok
043 74 9999
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »