SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KO N K U R S PËR PRAKTIKË 6 MUJORE
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '18
ID e produktit :
198412
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Avokatura “Sylejmani&Associates” mundëson praktikë 6 mujore (pa pagesë) me mundësi punësim pas përfundimit të praktikës.

POZITA: 1 PRAKTIKANT/E
Kualifikime/ Kushtet:

• Të ketë të përfunduar ose në përfundim të fakultetit juridik;
• Aftësi që t’i përshtatet dinamikës dhe mënyrës së punës;
• Shkathtësi komunikuese;
• I/e gatshëm që të punoj si pjesë e ekipit dhe nën presion të
punës;
• Të jetë fleksibil/e;
• Njohja e gjuhës angleze është përparësi;
• Të ketë njohuri në Microsoft Office (Word, Excel etj);
• Të ketë patentë shoferi (është përparësi).

Të interesuarit për konkurim këto dokumentet duhet t’i dorëzojnë:
• CV;
• Letër motivuese
• Dokumente të tjera mbështetëse mbi kualifikimin profesional;
• Diplomën ose certifikatën e notave;

Të gjithë të interesuarit mund t’i dërgojnë dokumentet në këta e-mail: flakrons@gmail.com ose flakrons@yahoo.com deri më datën 10.08.2018.

Do të kontaktohen vetëm kandidatët që do të ftohen për intervistim.
Informata rreth publikuesit
flakron
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »