SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dollap i banjos HAZAR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '18
ID e produktit :
198436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Modeli Hazar vjen në disa dimensione, me elegancë dhe shfrytëzim të jashtëzakonshëm të hapësirës. Vetëm tek ne mund të bëni zgjidhje adekuate, më shumë se 40 modele të reja sa po kanë ardhur. Prandaj, ejani dhe na vizitoni.
Lokali ynë gjendet përball kolegjit FAMA në Prizren, afër ABI STORE.
+383 45 341 002 - Viber dhe WhatsApp
+383 45 341 001 – Telefon

#hazar #hazar70 #hazar90 #hazar120 #boztepe80 #boztepe90 #boztepe #Troy #troy #troy120 #belen #belen60 #interior #decor #bathroom #tiles #Barthroom #Bath #Prizren #banjo #wc #dollap #komoda #kabin #tush #natex #natexshpk
Informata rreth publikuesit
NATEX
Prizren
+38345341002
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »