SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshoj banes me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
ID e produktit :
198451
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshohet banesa me qira afer shkolles Mihal Grameno,banesa ka kete rendtje:salloni me kuzhin,dy dhoma gjumi,banjo dhe ballkon e koridor ka 83 m2,banesa lishohet me qira per here te pare eshte ndertim i ri me te gjitha mobilje te rejaqmimi sipas marrveshjestel : 049654049 049488886

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
mebatex
Prishtinë
049422332
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »