SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DOMINGUEZ Violinë (1/2)
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '18
ID e produktit :
198485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Set i Violinës së markës DOMINGUEZ e punuar me dorë, dhe e kualitetit të lartë.

Përmban:

Violinën,
Shkopin,
Llakun për shkop,
Mbështetësen,
Dhe Cantën e Setit.
Informata rreth publikuesit
YardSale
Prishtinë
+38344309991
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »