SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HyperX Cloud II Gaming 7.1 Usb
Çmimi :
€65.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
ID e produktit :
198619
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes HyperX Cloud II Gaming 7.1 Usb ne paket shume pak te perdorura jan ble 100 euro ne gjermani.
I kan te gjitha aksesoret e vet ne te cilat perfshihen:
Mikrofoni, konverteri, dy mbeshtetese te vesheve rezerv, qanten origjinal dhe kartelen e zerit me usb 7.1 HD.

Fotot origjinale te produktit.
Qmimi 65 euro.
Kontakti viber: +38345353284
Informata rreth publikuesit
PESHES
Prishtinë
+38345353284
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »