SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KAT SHTEPIE ME QIRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
ID e produktit :
198638
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KAT SHTEPIE ME QIRA
Ipet kati i parë i shtëpisë me qira,shtëpia gjendet në lagjen Bregu i diellit afer shkolles Fillore Iliria ( afer pumpes alb petrol ) pike orientuese
Shtëpia ka këtë rënditje
Kati i parë
Hyrje te veqant
2 dhoma fjetje
Sallon + kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor
Oborr hapësir e madhe e rrethuar ,gjelbërim
Parking ( brenda dhe jasht )
Çmimi – me marreveshje
Info 044760094
Viber +38344760094
Informata rreth publikuesit
Arben
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »