SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FIRMA OSMANAJ
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '13
ID e produktit :
19874
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FIRMA OSMANAJFirma "OSMANAJ"eshte firme qe ni kohe te gjate ne treg dhe ofron sherbime te shumta si :rregullimin e wirelesit rregullim e kompjuterave ,ncerrjen e te dhenave si(foto,folldera,muzika,programe) nga kompjuterat te cilet nuk punojne,bejme formatizimin e kompjuterave,bejme rregullimin e kabllave te internetit,antivirusin me licence,programe me licence,bejme shitjen e minutave te telefonis me te gjitha shtetet e botes me qmimin me te lire ne treg,rregullimin e internetit per firma te medha,bejme mirembajtjen e internetit per firma te medha e shume sherbime te tjera qe ju garantojme se nuk do te shgenjeheni me sherbimet qe do tju ofrojme.Ne firmen "OSMANAJ" punojne puntor me eksperience dhe te kualifikum me titullin inxhinier dhe te perfunduar CISCO ne AUK .


Motoja e firmes "OSMANAJ" klienti mbi te gjitha dhe sherbime ne nivel.
Informata rreth publikuesit
Egzon
PRISHTINE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »