SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Loptopi ASUS
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '18
ID e produktit :
198772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Loptopi ASUS ne gjendje te mire pune (perveç touchpadit).

Ka keto performanca:
500GB HDD
2GB RAM
2x 2.1 GHz
64 bit Operating System

Gjithashtu, Loptopi posedon edhe CD ROM, kamer, USB port 3.0, HDMI posrt, IceCool (origjinal te vetin).

Bateria e Loptopit eshte origjinale e tij dhe e mban rrymen deri ne 3 ore pasi Loptopi eshte perdor shume pak.

Ne kete cmim perfshihet mbushesi origjinal si dhe nje mouse.

CMIMI: 160 euro
Nr. Tel.: 049249723 (viber).
Informata rreth publikuesit
Emri
Mitrovicë
123455678899
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »