SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Samsung S9 i paperdorur i sapoardhur nga Zvicra
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:35
ID e produktit :
198814
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Samsung S9 i paperdorur/i ri, i sapoardhur nga Zvicra.
Ofrohet me pakete me te gjitha pajisjet.
Performancat: DUOS - 64GB
Tel. dhe viber: +38345490017
Informata rreth publikuesit
ismet
049605282
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »