SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KINDEL FIRE HD 8.9 16GB
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor '13
ID e produktit :
19884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Amazon kindle fire HD 8.9'' 16gb te ri. nga USA vjen me daten 10 Dhjetor 2013 ne Prishtine. I pa perdorur dhe i paketuare
Bashkangjitur ka nje usb cabel original nga Amazoni dhe Original Leather Case Onyx Blackper Kindel

telefoni : 049316846
Informata rreth publikuesit
Ragip
Prishtinë
049316846
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »