SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Belgian malinois tigrash femer
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '18
ID e produktit :
198958
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet belgian malinois femer (tigrashe) ngjyra shum te rralla dhe te bukura , qeni i ka 7 muj din disa komanda (ulu,shtriju,kape , lshoje , mos e prek , merre , kce etj) Malinoist me kto ngjyra jan shum te rrall , qeni osht nfazen ku mundet mu ba i shtir ,ose i urte. Qeni osht per marakli per ma shum info +38349802045
Informata rreth publikuesit
Bledar
Drenas
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »