SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hidroizolime SHALA
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '18
ID e produktit :
199004
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sistemi më i avancuar i hidroizolimit të kulmeve te rrafshta, terracave, pishinave, bodrumeve, ballkoneve etj.Materiale të cilësisë më të lartë në industrinë e hidroizolimeve nga Gjermania dhe Zvicra. Ekipe zbatuese profesionale dhe të certifikuara nga prodhuesi.Me SHALA hidroizolim, siguria dhe cilësia është e garantuar!049/141/001 ; 044/948/888 ; 049/520/007

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shala
Prishtinë
049/141/001
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »