SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tablet Asus ZenPad 10"1
Çmimi :
€140.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '18
ID e produktit :
199029
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tablet Asus 10"1 inch ne gjendje te rregullt 32gb i perdorur me xham mbrojtes vjen bashke me fotroll adapter dhe kabell lidhse per usb. Ma shume info 049-318-342 viber/whatsApp

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
besart
Prishtinë
049318342
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »