SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dollap i banjos POYRAZ
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '18
ID e produktit :
199084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bukuria e bardhësisë që ka emrin POYRAZ, model që i jep pamje unike banjos suaj. Ejani të kompletoni banjon tuaj tek ne. Ma shumë se 40 modele të reja.

Lokali ynë gjendet përball kolegjit FAMA në Prizren, afër ABI STORE.
+383 45 341 002 - Viber dhe WhatsApp
+383 45 341 001 - Telefon

#natex #natexshpk #poyraz #poyraz100 #poyraz80 #belen #belen60 #interior #decor #bathroom #tiles #Barthroom #Bath #Prizren #banjo #wc #dollap #komoda #kabin #tush
Informata rreth publikuesit
NATEX
Prizren
+38345341002
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »