SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesim mjaltë me shumicë dhe pakicë në Pejë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '18
ID e produktit :
199103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim mjaltë origjinal të vënë në tegulla, ku çdo tegull përmban rreth 1200 gramë, pra më shumë se një kilogram.
Mjalti është origjinal dhe i nxjerrë me kujdes nga kosheret e bletëve, të cilën gjë mund ta vërtetoni edhe ju vet.
Mjalti shitet me shumicë dhe pakicë dhe e gjithë mjalti është e këtij viti.

Për më shumë informacione, ju lutëm na kontaktoni në numrat 049 299 230 dhe 044 354 358 (edhe në Viber), ose na vizitoni ne DPT Gurakuqi qe gjendet në Zahaq të Pejës
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »