SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Macun per potenc
Çmimi :
€17.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '18
ID e produktit :
199159
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MJALTË PËR POTENCË Epimideum MacunSasia 240grNxitës Efektiv per potenc 🔥Nxitës per mardhenie intime🔥Rrit numrin e qelizave tek mashkulli dhe femra 🔥Rrit forcën seksuale🔥E shtyn kohën e ereksionit🔥I sigurt, pa dëme 🔥Një nxitës, përzierje bimore pa efekte anesore 🔥Rrit intensitetin e kënaqësisë Perdorimi: Një lugë çaji 20-30 min përpara aktit, të përdoret njëher në 72 orë, për personat me probleme me zemër nuk rekomandohet. *****************************Porosit dhe Online në Tel' Viber' & WhatsApp +383 43 74 9999

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ok
043 74 9999
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »