SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KAMIN MONTUES 3Pamje me dru - IDEAL®
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '19
ID e produktit :
199198
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KAMINA MONTUES me dru - Mbi 36 modele..

*** Na vizitoni dhe perfitoni cmime që si keni parë kurrë janë edhe pak ditë me super ofertē në IDEAL® ***

Kamin Montues - 3 PAMJE
Model : FH 3P105
Dimensionet : 105cm GJ x 50cm L x 60cm TH

- 100% MADE IN GREECE
- Materiali GUS ( Gizë )
- Te Certifikuar me Standarde EU
- 5 Vite Garancion

/// Funksionaliteti dhe siguria janë të garantuara dhe të çertifikuara sipas standarteve strikte Europiane.

Besimi dhe preferenca e vazhduëshme e klienteve tanë, vërtetojnë se emri IDEAL bashkeudheton me cilësine Europiane. Cilësia është themeli i suksesit tonë.

Adresa :

** Magjistrale Prishtinë-Shkup (kilometri i 15 ana djathtë)

*** në Ferizaj
Rr. Driton Islami

+38344/124-992 (viber)
+38343/509-077

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara ©2018 IDEAL®, All Rights Reserved ©2018 IDEAL®

Te gjitha te drejtat jane te mbrojtura me ligj ! Ndalohet cdo perdorim i pa autorizuar !
Informata rreth publikuesit
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »