SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KAMIN MONTUES 2Pamje me dru - IDEAL®
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor
ID e produktit :
199201
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamin Montues - 2PAMJE
Modeli : FH 2P83
Dimensionet : 83cm GJ x 52cm L x 57cm TH

- 100% MADE IN GREECE
- Materiali GUS ( Gizë )
- Te Certifikuar me Standarde EU
- 5 Vite Garancion

/// Funksionaliteti dhe siguria janë të garantuara dhe të çertifikuara sipas standarteve strikte Europiane.

Besimi dhe preferenca e vazhduëshme e klienteve tanë, vërtetojnë se emri IDEAL bashkeudheton me cilësine Europiane. Cilësia është themeli i suksesit tonë.

Adresa :

** Magjistrale Prishtinë-Shkup (kilometri i 15 ana djathtë)

*** në Ferizaj
Rr. Driton Islami

+38344/124-992 (viber)
+38343/509-077

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara ©2018 IDEAL®, All Rights Reserved ©2018 IDEAL®

Te gjitha te drejtat jane te mbrojtura me ligj ! Ndalohet cdo perdorim i pa autorizuar !
Informata rreth publikuesit
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »