SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET KENDI
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '18
ID e produktit :
199246
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet këndi me dimenzione 3.10m x2.10m së bashku me një tabure me dimenzione 60cm x 60cm
Këndi është i përshtatshëm edhe për fjetje si dhe përmban 4 sandëka të gjëra që mund të përdoret si depo.
Informatë shtesë: Ky kënd është i përdorur vëtëm pes muaj, është në gjendje shumë të mirë. (CMIMI eshte me marreveshje)
Informata rreth publikuesit
Ebru
Pristina
DARDANI [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »