SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zbardhues për dhëmbë
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '18
ID e produktit :
199451
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zbardhues për dhëmbë Produkti amerikan tani në Kosovë - largon te gjitha bakteriet-largon njollat dhe mbron smaltin Produkti eshte efektiv edhe per duhan pirësit sepse zbardhon dhembet menjehere pa efekte anesore, po ashtu largon te gjitha mbetjet e ushqimit. Transporti falas ne gjithe Kosoven

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Green
Prishtinë
044972170
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »