SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Iphone 5 16gb
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '18
ID e produktit :
199464
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Iphone 5 16gb te ruajtur punon shumë mire dhe nuk ka asnje defekt!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Pristina
045872473
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »