SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iptv Ilirida
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:29
ID e produktit :
199506
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
IPTV ILIRIDA vjen për ju me ofertë të re ble platformën ton 12 muaj vetëm 90 euro shpejtoni oferta është e limituarMund të shikoni mbi 9000 kanala dhe 463 kanala Shqip Kush sjell 3 miq shok dhe marin platformën ton 12 muaj ti fiton 3 muaj abonim falas Info.00393276526762-Viber whats appPagesa paypal wester union mony gramTesto 2 orëAktivizimi për app smart iptv 10 €Webfaqja jon www.iptvilirida.stream/  🇦🇱🇪🇺⚙️➡️1Muaj abonim-13.90€ ⚙️➡️3Muaj abonim-41.70€⚙️➡️6Muaj abonim-83.40.00€⚙️➡️1Vite abonim-90.00 Box smart android 4K HD 49 euro Posta trasporti 45 euroShpërnda edhe ti që ta shohin miqët e tuPlatformën ton mund ta shikoni në smart tv samsung lg dhe box mjafton të na jepni mac numër

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ramadan
Prishtinë
00393276526762
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »