SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Laptop ACER Aspire E11
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '18
ID e produktit :
199531
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Acer Aspire E 11 ES1-111M-C40S 11.6-Inch Laptop

Eshte sikur i ri.Nuk është përdorur aspak.Nuk ben asnje zhurme gjate punes, eshte shume i lehte dhe i holle.Per shkak te defektit qe i percjell gati te gjithe laptopet Acer notebook, punon vetem i kyqur ne rryme.
Ka te instaluar Windows 8.1 dhe Microsoft Office.
Informata rreth publikuesit
Vegim
Prishtinë
+38643919580
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »