SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pushime në bjeshkët e Rugovës - Pejë
Çmimi :
€89.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '18
ID e produktit :
199636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi nga guri dhe druri në malet e Rugovës

Kjo Villë me qëra posedon 3 dhoma gjumi, 1 kuzhinë me pajisje të duhura, 1 banjë, 1 dhomë të madhe e të kënshme ndenjeje, dhe 1 ballkon rrethor nga e cila keni një pamje të mahnitshme. Rrymë dhe ujë 24 orë!

Për vetëm 89 euro për një natë e tërë Villa madhështore është në dispozicionin tuaj. Maksimum 6 personë të rritur.

VINI RE! Villa ipet me qera minum per 3 nete.

Tek "Villa Noka" në këtë lartësi ideale dhe njëkohësisht e shtrirë midis maleve piktoreske të Bjeshkëve të Nemura shqiptare, ju do te gjeni vende fuqidhënëse për të shijuar dhe pushuar, për të ripërtërirë mushkëritë dhe për t’u çliruar nga stresi, për të gjetur prehje, nga e cila ju mund të mblidhni fuqi për jetën tuaj të përditshme, pas kthimit nga pushimi.
Gjallëroni metabolizmin, stërvisni sistemin e qarkullimit të gjakut dhe zemrën, fuqizoni aparatin e lëvizjes! Lartësia prej 1368 metrash, ku ndodhet villa, është sidomos edhe për anemikët dhe alergjikët i shëndetshëm.

www.mekuliPress.info 
Informata rreth publikuesit
Gezim
Pejë
+4746694453
Pejë - Rugovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »