SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
karrika
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '13
ID e produktit :
19967
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ofroj shrbimin e riparimit te karrigave te drurit bejm perforcimin e konstruksionit ,(luhatjes) si dhe veshjen e tyre me shtof dhe skai sipas deshires te gjitha i kry ne shtep time ,mepervoj familjare. prishtin.
tel. 049 177 232
Informata rreth publikuesit
fetah
Prishtinë
049 177 232
prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »