SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET LOKALI NE FUSHE KOSOVE (KODI ;666/18)
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
ID e produktit :
199713
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje nje lokal i cili gjendet ne Fushe Kosove, ne rrugen Dardania.
Lokali eshte ka katin e 2-te, dhe ka gjithsej 350 m2 + 180 m2 terasen.Gjithashtu lokali ka 2 wc.
Cmimi per kete lokal eshte 1000 euro m2.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »