SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet për shitje iPhone 6S Plus
Çmimi fillestar :
€295.00
Ju kurseni :
€16.00 (6% zbritje)
Çmimi :
€279.00 Çmimi rritet në €295.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator
ID e produktit :
199900
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
16GB, 2GB RAM

Telefoni është i përdorur, në gjendje të rregullt dhe shumë i ruajtur!

Për më shumë informacion: +386 49 705 904
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
049705904
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »