SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TAVOLINE PUNE
Çmimi :
€135.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '18
ID e produktit :
199911
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Meqenese shume shpejte do te zhvendosem jashte Kosoves, jam duke i shitur te gjitha mobiljet.

Kjo tavoline eshte e pershtatme per pune, eshte e gjitha ngjyre e paster e bardhe dhe eshte bler ne mujin Mars, 2018.

Nese jeni te interesuar, ju lutem me kontaktoni ne Viber apo Whatsapp. Transportin do te mbulohet nga une.
Informata rreth publikuesit
Ernes
Prishtinë
+38649202474
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »