SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung S8 64GB I RI
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '18
ID e produktit :
199923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet samsung galaxy S8 i ri vetem i hapur nga pakoja i perdorun 5 dit me kapacitet 64GB dhe 4GB posedon paketen me te gjitha pajiset e veta orgjinale po ashtu me tel vije edhe nje case apo mbrojts ndrrim nuk baj mund te me kontaktoni permes viberit +383-45-590-008

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erik
045-590-008
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »