SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPET LOKALI ME QERA NE GJILAN (KODI; 669/18)
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
ID e produktit :
199998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni JETI sh.p.k jep me qera nje lokal I cili gjendet ne Gjilan, tek kompleksi banesor Ceni Kompani.
Lokali eshte ne katin e pare, dhe ka 63 m2.
Lokali ka hapsir gjelbruese , parking te mjaftueshem.
Ky lokal eshte I pershtatshem per ëmbëltroe,ordinance.
Cmimi per kete lokal eshte 250 euro,muaji !

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »