SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMX i Modifikuar
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '18
ID e produktit :
200044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bicikleta BMX e padëmtuar dhe e modifikuar me:
Frena mat të zinj + Kabllo frenimi të motoçikletave.
Informata rreth publikuesit
YardSale
Prishtinë
+38344309991
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »