SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj 3 cimera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '18
ID e produktit :
200115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj 3 cimera me qera ,banesa gjendet te Mati1 prishtinë ,posedon kuzhinë ,sallon ,banjo dhe një dhomë per me shumë informata kontaktoni ne nr :044305442

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hida
Drenas
044305442
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »