SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojm 2cimere(femra)studente
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '18
ID e produktit :
200147
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojm 2cimere(femra)-studente.Ne jemi 3 vajza,banesa posedon sallonin,kuzhinen,banjon,balkonin dhe 2dhoma gjumi.Banesa gjindet ne rrugen Hajrullah Abdullahu ne Breg te Diellit ne kat te dyt.Nr:+377 46 15 88 54

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
azra
Prishtinë
+377 46 15 88 54
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »