SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iphone 4s
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '13
ID e produktit :
20035
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iPhone 4s ne gjendje shum t mir si optike edhe fuksionale.
Prej dites se pare iPhoni esht mbajt me folia qe do te thot nuk ka asnje grith te vetme ne xham para mbrapa dhe ka mbshtjelllje dhe anash 4 ant po thujse i ri !!! garantoj 1 muj dhe vetum per blers zerjoz ......?
Informata rreth publikuesit
arbnor
044231574
drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »