SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PSP 3000
Çmimi :
€110.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '13
ID e produktit :
20036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
e shes psp 3000 . eshte shume pak i perdorur saktsisht 20 dit vjen me qanten e tij dhe adapterin .ngjyra e psp eshte e zez nuk ka asnje grithje
Informata rreth publikuesit
Art
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »