SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bicikleta Giant
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '18
ID e produktit :
200442
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Giant XtcGomat SchwalbeArmotizatori RockshoxBucelat Shimano DeoreKamanjoli Shimano DeorePjata dhe aksi i mesit ShimanoFrenat Me alkolNdrrimi i marrsheve Shimano

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gerion
Prishtinë
355693768902
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »