SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme 2-3 bashkebanuese
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '18
ID e produktit :
200468
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet afer Maxi 24 në rrugën B. Posedon 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinë dhe banjo. Banesa është në gjendje shumë të mirë. Çmimi kërkues i pronarit të banesës është 250 euro. Ne jemi dy femra dhe po kërkojmë për 3 bashkbanuese të tjera.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hatije
Prizren
+38649237633
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »