SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes HARDISK 100GB , 2 Ram Memorie , WriteMaster , Compact Disc
Çmimi :
€66.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '13
ID e produktit :
20055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Hardisk Fujisu 100 GB , 2 Ram Memorie , WriteMaster , Compact Disc . Kontakto 049-510-238 Ose Ne Hotmail : ram.pax@gmail.com Ose Ne Gmail : dannidrenovci@gmail.com
I Shes Edhe Ndamas
2 Ramat : 16$ (1 Ram 8$)
Hardisku : 40 (Osht 100 GB Fujisu)
WriteMaster Dhe Compact Disc : 10$ ( 1 5$)
Informata rreth publikuesit
Anon
Prishtinë
049510238
Prishtin / Ulpian / Rruga Nik Prelaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »