SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Konvertus Sinjali Nga PC Ne Televizor
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '18
ID e produktit :
200916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Konvertus sinjali nga PC ne televizor

Me kete konvertus mundsohet shendrrimi I sinjalit nga VGA ne Video. Perdoret ne ratet nevojitet lidhja e nje llaptopi ose PC desktopi me televizor te thjesht. Hyrja: DB15 (VGA), Dalja: Chinch (RCA), S-Video dhe HD15 (VGA)
Standardet e sinjalit: NTSC/NTSC-EIAJ/PAL/PAL-M/PAL-N/SECAM
Rezulucionet PC: 640x480, 800x600, 1024x768
Rezulucioni MAC: 640x480, 832x624
Control-Panel: Zoom, Meny dhe Onscreen Display
Rregullimi i fotografis: Madhsia horizontale dhe vertikale, ndricimi, kontrast, ngjyrnat dhe mreftsia. Furnizimi i paisjes permes USB nga llaptopi ose PC.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »