SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPET LOKALI ME QERA NE PRISHTINE (kodi ; 673\18)
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '19
ID e produktit :
200917
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti SHPK jep me qera nje lokal i cili gjendet ne Prishtine , ne rrugen Enver Maloku.
Lokali ka 200 m2, dhe eshte ne katin e pare.

Cmimi per kete lokal eshte 1.350 euro ne muaj.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni në këta nr;
046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030
Ose në e-mail adresë;
jeti-shpk@hotmail.com
Agjensioni ″Jeti″ shpk ju ofron zgjedhje të ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »