SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme 2 bashkebanuese femra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '18
ID e produktit :
201036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojme 2 bashkebanuese femra, banesa gjindet ne lagjen Qafa perball RaiffeisenBank (tek Tregu i Gjelbert), banesa ka 2 dhoma gjumi, kuzhine te ndar dhe sallon te ndar, banjo dhe koridor. Per me shume informata na kontaktoni ne viber/whatsapp 049289266

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerina
Prishtinë
049/289266
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »