SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Korg pa3x nr gjendje perfekte
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '18
ID e produktit :
201051
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet sinti Korg pa3x ne gjendje perfektee ... Esht shum i ruajtur ... Esht i perdorur vetem ne studio.. Dhe po ashtu posedon programin ( setin) me te mire .Nr.telit; 044678087

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatjon
Ferizaj
044678087
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »