SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kalldaja
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '18
ID e produktit :
201061
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kalldaj eshte ne gjendje super te rregullt, prodhimi Suedez e perdorur! Ka alternative si: pelet, rryme dhe mazut! Gjithashtu se bashku me kalldaj jane edhe 9 radiatora.Postuar nëpërmjet celularit. Numri i telefonit: +38344346656
Informata rreth publikuesit
Bujar
Prishtinë
37744933253
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »