SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet korniz shtrati
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '18
ID e produktit :
201115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet "KORNIZ SHTRATI" pa shipka elastike dhe pa dyshek. Dimenzionet : 180×2.00, materiali ekolekur e zez. Cmimi 180 euro. Viber :+38344 453 590

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Prishtinë
044 453 590
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »